Jak poprawić kondycję? Tak! Trening na kondycję – ze sterydami? Opinie z Poznania

Gdzie jesteś kondycjo…

Nasz kondycja ma to do siebie, że na ogół nie myślmy o niej do czasu, aż ją stracimy. Nie czujemy, że ją mamy. Czujemy, gdy jej nie mamy. I wtedy na ogół panikujemy, i desperacko, pospiesznie usiłujemy ją odzyskać. Są w roku takie okresy, jak lato czy wiosna, sezony urlopowe lub obfite w słońce, gdy nasza kondycja ma się znacznie lepiej. Lecz są i takie – jak jesień, zima, koniec kalendarzowego roku – gdy większość z nas niedomaga i zaczyna myśleć o poprawie kondycji.

Jak poprawić kondycję?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów są ćwiczenia. Jeśli jednak nasza kondycja naprawdę jest w kiepskim stanie, nie rzucajmy się od razu na głęboką wodę. Niech nasz trening na kondycję będzie rozsądny. Stopniowo zwiększajmy ilość ćwiczeń i wydłużajmy ich czas. Jeśli zaś stosujemy sterydy, niech będą one jedynie dodatkiem do treningu, a nie jedyną metodą. Niech nie zastąpią ćwiczeń.

Gdzie poprawić kondycję?

Wydaje się, że tylko w większych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław czy Poznań możliwa jest dobra baza treningowa. Lub tylko te zasługują na dobre opinie. Nic bardziej mylnego – skutecznie ćwiczyć można wszędzie. Pod warunkiem, że się chce!

 

Author: yasumi-slim.pl